KsziLogo

Вступне випробування на освітній ступінь «Бакалавр» з нормативним терміном навчання 3 роки на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»

Галузь знань 12 «Інформаційні технології»

Спеціальність 125 «Кібербезпека»

Освітньо-професійна програма «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

Мета вступного випробування — визначення рівня знань з комплексу фундаментальних дисциплін і передбачає визначення рівня підготовки абітурієнтів, які вступають з інших спеціальностей, що дозволяє оцінити світогляд вступника, а також визначити рівень його інтелектуального потенціалу та визначення необхідного рівня знань для навчання за спеціальністю.

Вступне випробування проходить у письмовій формі у вигляді теоретичних питань.

Вступне випробування проводиться упродовж 2-х академічних годин (90 хв.)

Організація вступного випробування здійснюється відповідно до Положення про приймальну комісію Національного авіаційного університету.

Програма фахового вступного випробування Бакалавр 2 роки

Програма додаткового вступного випробування Бакалавр 2 роки

Поштова адреса:
Україна, Київ, пр.Космонавта Комарова 1, корпус 11

Тел/факс:
+38 (044) 408-18-09
+38 (044) 406-75-17

Електронна пошта:
kszi@ukr.net

Галузь знань 12 «Інформаційні технології»

Спеціальність 125 «Кібербезпека»

Освітньо-професійна програма «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

Вступне випробування проходить у письмовій формі у вигляді теоретичних питань.

Вступне випробування проводиться упродовж 2-х академічних годин (90 хв.)

Програма фахового вступного випробування Бакалавр 2 роки

Програма додаткового вступного випробування Бакалавр 2 роки