KsziLogo

Мета фахового вступного випробування — визначення рівня знань з комплексу професійно-орієнтованих дисциплін і передбачає визначення рівня знань за напрямами професійної діяльності та формування контингенту студентів, найбільш здібних до успішного опанування дисциплін відповідних освітніх програм.

Фахове вступне випробування проходить в усно/письмовій співбесіді.
Організація фахового вступного випробування здійснюється відповідно до Положення про приймальну комісію Національного авіаційного університету.

Графік ОС "Бакалавр" 2016-2017

Програма фахового вступного випробування Бакалавр 2 роки

Програма фахового вступного випробування Бакалавр 3 роки

Програма додаткового вступного випробування Бакалавр 2 роки

Програма додаткового вступного випробування Бакалавр 3 роки

Поштова адреса:
Україна, Київ, пр.Космонавта Комарова 1, корпус 11

Тел/факс:
+38 (044) 408-18-09
+38 (044) 406-75-17

Електронна пошта:
kszi@ukr.net

Фахове вступне випробування проходить в усно/письмовій співбесіді.

Графік ОС "Бакалавр" 2016-2017

Програма фахового вступного випробування Бакалавр 2 роки