МІС ІКІТ НАВЧАЄТЬСЯ НА КСЗІ!

21 січня 2014 р. Інститут комп’ютерних інформаційних технологій (ІКІТ) НАУ святкував свій перший день народження. Серед заходів, присвячених річниці Інституту, 22 січня 2014 р. у клубі «Форсаж» відбувся конкурс «Міс ІКІТ». Участь в конкурсі, після прискіпливого відбору, взяли 5 студенток: Єлизавета Ілюшина (БІ-441), Дар'я Литвиненко (УС-112), Інна Зіновьєва (УБ-331), Ольга Журавська (БІ-442) та Віталіна Мірошниченко (БІ-243).
          Між блоками конкурсних випробувань виступали команди КВК ІКІТ «Вище неба» та «Збірна ІКІТ», а ведучими конкурсу були члени команди «Ісходний код» Олександр Герасименко та Максим Іваницький.
       Журі, у результаті напруженої роботи, визнало переможницею конкурсу та володаркою титулу «Міс ІКІТ» О.Журавську, «Віце - міс ІКІТ» - Д.Литвиненко, «Міс Чарівність» - І.Зіновьєву, «Міс Ніжність» - В.Мірошниченко, «Міс Краща посмішка» - Є.Ілюшину.
           Вітаємо Ольгу, зичимо таких саме високих успіхів у навчанні!

МІС ІКІТ НАВЧАЄТЬСЯ НА КСЗІ!

Вітаємо Ольгу, зичимо таких саме високих успіхів у навчанні!