КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Кафедра здійснює підготовку фахівців всіх рівнів (бакалаврів та магістрів) і є випусковою:

галузь знань:

- 12 «Інформаційні технології»

спеціальність:

- 125 «Кібербезпека та захист інформації»

ОПП:

«Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

До послуг студентів надаються сучасні навчальні лабораторії та комп'ютерні класи для отримання грунтовних знань з гуманітарних, соціально-економічних,фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін.
     Підготовка фахівців фінансується за рахунок коштів державного бюджету, юридичних та фізичних осіб.
Термін навчання:
за денною формою:
•   бакалавр - 3 роки 10 місяців,
•   магістр - 1 рік і 4 місяці.
за заочною формою:
•   бакалавр - 3 роки і 10 місяців,
•   магістр - 1 рік і 4 місяців.
       Професійно-орієнтовані дисципліни забезпечують базові знання з усіх  аспектів захисту інформації, включаючи:
•    Методи та засоби захисту інформації,
•    Криптографічні перетворення,
•    Операційні системи,
•    Теорія інформації та кодування,
•    Комп'ютерні мережі,
•    Захист програмного забезпечення,
•    Захист інформації в комп'ютерних системах та мережах,
•    Захищені інформаційні технології,
•    Сучасні прогамні засоби захисту,
•    Безпека інформаційних і комунікаційних систем,
•    Управління інформаційною безпекою,
•    Комплексні системи захисту інформації.
       Студенти проходять спеціальну підготовку з:

•    інформаційного та міжнародного права;

•    програмних засобів захисту;

•    автоматизованих систем обробки інформації з обмеженим доступом;

•  опановують систему програмування мовою С, Асемблера та іншими сучасними мовами програмування;

•  вивчають методи та засоби захисту програмного забезпечення від несанкціонованого доступу;

•    розробляють та проектують програми та апаратні засоби захисту інформації.

Студенти також отримують фундаментальну підготовку з таких дисциплін, як вища математика, теорія ймовірностей, математична статистика, дискретна математика, фізика, теорія сигналів і систем та інше.

06 лютого 2014 року представники кафедри КСЗІ ІКІТ взяли участь у профорієнтаційному заході «Твій вибір – твоє майбутнє», організованому Інститутом доуніверситетської підготовки у холі першого корпусу НАУ.
        Справжній урок щодо набуття майбутнього фаху за освітнім напрямом 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» було проведено для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва (СЗШ №221 Солом’янського району, Економіко-правового ліцею Деснянського району, ліцею «Універсум» Шевченківського району, Романо-германської гімназії № 123 Подільського району) та старшокласників відокремлених навчальних підрозділів НАУ (Промислово-економічного коледжу НАУ, Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Вищого професійного училища НАУ та Васильківського коледжу).
            Бесіду про особливості навчання та підготовки фахівців провела доцент кафедри КСЗІ Олена Мелешко.

КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

галузь знань:

- 12 «Інформаційні технології»

спеціальність:

- 125 «Кібербезпека та захист інформації»

ОПП:

«Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

Термін навчання:
за денною формою:
•   бакалавр - 3 роки 10 місяців,
•   магістр - 1 рік і 4 місяці.
за заочною формою:
•   бакалавр - 3 роки і 10 місяців,
•   магістр - 1 рік і 4 місяців.
•    Методи та засоби захисту інформації,
•    Криптографічні перетворення,
•    Операційні системи,
•    Теорія інформації та кодування,
•    Комп'ютерні мережі,
•    Захист програмного забезпечення,
•    Захист інформації в комп'ютерних системах та мережах,
•    Захищені інформаційні технології,
•    Сучасні прогамні засоби захисту,
•    Безпека інформаційних і комунікаційних систем,
•    Управління інформаційною безпекою,
•    Комплексні системи захисту інформації.
       Студенти проходять спеціальну підготовку з:

•    інформаційного та міжнародного права;

•    програмних засобів захисту;

•    автоматизованих систем обробки інформації з обмеженим доступом;

•    розробляють та проектують програми та апаратні засоби захисту інформації.