Підвищення кваліфікації інструкторів Cisco Networking Academy

Відповідно до угоди між Міжнародною мережевою академією Cisco Networking Academy та кафедрою комп’ютеризованих систем захисту інформації (КСЗІ), на кафедрі понад п’ятнадцять років функціонує LNA (локальна мережева академія) Cisco.

Cisco Networking Academy започатковано спеціальні заходи - Cisco IPD Weeks (Cisco Instructor Professional Development Weeks), які проводяться кілька разів на рік компанією Cisco для підвищення фаховості викладачів-інструкторів академій LNA Cisco з усього світу.

Цього навчального року відбулися вже три сесії Cisco IPD Weeks, у яких взяла участь інструктор LNA Cisco кафедри КСЗІ, старший викладач Олена Дубчак.

Під час IPD Week Sessions розглядалися важливі теми щодо новітніх та удосконалення наявних мережевих технологій, засобів кібербезпеки та програмного забезпечення, зокрема:

• Digital Network Architecture Center: What is it and how does it work;
  • New Data Analytics Essentials Course;
  • Exploring the Current Threat Landscape;
  • WiFi 6 and WiFi 6E;
  • Physical Networking & Network Programmability in Packet Tracer;
  • New IT Essentials & Technical Topic;
  • Best Practice: Using Cisco Modeling Labs for NetAcad тощо.

Отримані знання та досвід надають викладачам – інструкторам LNA Cisco кафедри КСЗІ можливість використання нових методів, технологій та підходів під час викладання відповідних освітніх компонент здобувачам вищої освіти з ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» спеціальності 125 «Кібербезпека».

2023 04 15 01

2023 04 15 02

2023 04 15 03

Підвищення кваліфікації інструкторів Cisco Networking Academy

• Digital Network Architecture Center: What is it and how does it work;
  • New Data Analytics Essentials Course;
  • Exploring the Current Threat Landscape;
  • WiFi 6 and WiFi 6E;
  • Physical Networking & Network Programmability in Packet Tracer;
  • New IT Essentials & Technical Topic;
  • Best Practice: Using Cisco Modeling Labs for NetAcad тощо.

2023 04 15 01

2023 04 15 02