Участь у круглому столі «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні»

24 травня 2023 року доцент кафедри комп'ютеризованих систем захисту інформації ФКПІ Ільєнко Анна прийняла участь в онлайн круглому столі за проєктом Еразмус+ модуль Жан Моне «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні» ResCe.

Головною метою Проєкту є популяризація та поширення Європейського досвіду захисту критичної інфраструктури для підвищення стійкості критичних об’єктів в Україні через активну інформаційно-просвітницьку роботу на інституційному та національному рівнях із залученням представників усіх зацікавлених сторін від бізнесу до державного уряду.

Основні завдання:

1. Вивчення регламентів ЄС, директив, політики, стратегічної документації щодо захисту критичної інфраструктури.
  2. Організація та проведення літніх шкіл на основі досвіду ЄС в Україні для студентів зі спеціальностей кібербезпека та ІКТ.
  3. Підвищення обізнаності про європейський досвід захисту критичної інфраструктури та сприяння залученню та діалогу між ЗВО, представниками критичних інфраструктур та всіма зацікавленими сторонами в Україні.

Дуже дякуємо організатором за можливість долучится до круглого столу та підвищити свої знання в сфері кібербезпеки.

2023 05 24 01

2023 05 24 02