Участь у June’s IPD Week Cisco Networking Academy

З 12 по 16 червня 2023 р відбувся заключний в поточному навчальному сезоні Cisco IPD Week (Cisco Instructor Professional Development Week) - тиждень підвищення кваліфікації інструкторів LNA (локальна мережева академія) Cisco.

У заключній сесії Cisco IPD Week взяла участь інструктор LNA Cisco кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації (КСЗІ), старший викладач Олена Дубчак.

Під час нинішнього Cisco IPD Week розглядалися важливі теми щодо новітніх та удосконалення наявних мережевих технологій, засобів кібербезпеки та програмного забезпечення, зокрема:

• AI in Education - How We May Teach and Learn;
  • Introduction to Phishing and Malware Analysis;
  • Closing the Cybersecurity Skills Gap with Education;
  • How to Create Troubleshooting Activities Using PT Activity Wizard;
  • Teaching DevNet: Best Practices for Success тощо.

Особливу увагу серед учасників червневого освітнього тижня викликала дискусія від автора популярного видання «Cisco CCNA Routing and Switching 200-120 Official Cert Guide and Library Simulator» - тема «Wendell Odom discusses the Cisco CertRoadMap on Your CCNA Study Plans».

Отримані знання та досвід надають можливість інструкторам LNA Cisco - викладачам кафедри КСЗІ використовувати новітні підходи, методи та технології під час викладання освітніх компонент здобувачам вищої освіти з ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» спеціальності 125 «Кібербезпека».

2023 06 20 01

Участь у June’s IPD Week Cisco Networking Academy

• AI in Education - How We May Teach and Learn;
  • Introduction to Phishing and Malware Analysis;
  • Closing the Cybersecurity Skills Gap with Education;
  • How to Create Troubleshooting Activities Using PT Activity Wizard;
  • Teaching DevNet: Best Practices for Success тощо.

2023 06 20 01