Позапланове підвищення кваліфікації доцента кафедри КСЗІ ФКПІ

Доцент кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації, к.т.н., доцент Ільєнко Анна Вадимівна позапланово протягом липня-серпня пройшла підвищення кваліфікації у Літній школі-2023 у рамках проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні» на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Головною метою Проєкту є популяризація та поширення Європейського досвіду захисту критичної інфраструктури для підвищення стійкості критичних об’єктів в Україні через активну інформаційно-просвітницьку роботу на інституційному та національному рівнях із залученням представників усіх зацікавлених сторін від бізнесу до державного уряду.

Під час підвищення кваліфікації було прослухано лекції, прийнято у часть в обговоренні ряду важливих питань у сфері кібербезпеки критично важливих об'єктів України та складено тестування до трьома модулями, а саме:
- Модуль 1. EU best practices for incidents response on critical infrastructure/Кращі практики ЄС щодо реагування на інциденти на об'єктах критичної інфраструктури;
- Модуль 2. EU risk management frameworks for critical entities/Рамки ЄС з управління ризиками для критично важливих об'єктів; Модуль 3. EU experience for Ukrainian critical infrastructures protection: practical challenges/Досвід ЄС для захисту критичної інфраструктури України. Після успішного завершення курсів отримано сертифікат тривалістю 120 годин (4 кредитів). Отриманні знання будуть впровадженні в начальний процес для здобувачів освітнього ступеня Бакалавр та Магістр спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації».

2023 09 08 03

Позапланове підвищення кваліфікації доцента кафедри КСЗІ ФКПІ