Новий навчальний сезон IPD Week Cisco Networking Academy

З 07 по 18 серпня 2023 р. спеціальною технічною сесією підвищення кваліфікації інструкторів локальних мережевих академій Cisco (IPD Week - Instructor Professional Development Week) розпочався 2023 – 2024 навчальний рік у Cisco Networking Academy.

У сесії Cisco IPD Week взяла участь інструктор LNA Cisco кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації (КСЗІ), старший викладач Олена Дубчак.

Під час нинішнього Cisco IPD Week розглядалися теми щодо засобів кібербезпеки, програмного забезпечення, удосконалення наявних мережевих технологій, напрямів розвитку навичок студентів, зокрема:

• English for IT 1&2 – Preparing Students for work in the Global Economy;
  • New Core Skills Offering – Practical Training for Career Success;
  • Discovering Entrepreneurship – Helping Students Develop an Entrepreneurial Mindset;
  • Increasing Cybersecurity Resilience using a new Ethical Hacker Control.

Досвід і навички, отримані під час сесії, надають можливість інструкторам LNA Cisco - викладачам кафедри КСЗІ використовувати новітні підходи, методи та технології під час викладання освітніх компонент здобувачам вищої освіти з ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» спеціальності 125 «Кібербезпека».

2023 09 10 01

2023 09 10 02

Новий навчальний сезон IPD Week Cisco Networking Academy

• English for IT 1&2 – Preparing Students for work in the Global Economy;
  • New Core Skills Offering – Practical Training for Career Success;
  • Increasing Cybersecurity Resilience using a new Ethical Hacker Control.

2023 09 10 01

2023 09 10 02