Участь у семінарі щодо оновлень програмного забезпечення Cisco Networking Academy

Мережева академія Cisco постійно прямує шляхом створення та надання доступних освітніх програм, платформ та інструментів для викладачів і студентів.

28 вересня 20223 року в межах технічної сесії підвищення кваліфікації інструкторів локальних мережевих академій Cisco (IPD Week - Instructor Professional Development Week) відбувся семінар «Accessibility in Cisco Packet Tracer».

Серед презентованих інновацій зацікавленість викликали нові можливості пропрієтарного програмного забезпечення Cisco Packet Tracer для студентів з особливими потребами.

Крім зазначеного семінару, під час нинішнього Cisco IPD Week розглядалися теми щодо застосування штучного інтелекту в освітньому процесі, засобів кібербезпеки, удосконалення наявних мережевих технологій, напрямів розвитку навичок студентів.

У семінарі, як і, в цілому, у сесії, взяла участь Олена Дубчак, старший викладач кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації (КСЗІ), інструктор локальної мережевої академії Cisco.

2023 09 28 01

2023 09 28 01