Участь у тренінгу-семінарі «Самоаналіз освітньої програми»

3 жовтня доцент кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації ФКПІ Ільєнко Анна прийняла участь у тренінгу-семінарі «Самоаналіз освітньої програми». Даний тренінг відбувся за ініціативи ІТ-компанії SoftServe для ITeachers-викладачів ЗВО.

Спікерами зустрічі виступили Олена Єременко, заступниця Голови Національного Агенства із забезпечення якості вищої освіти та Катерина Малаш, керівниця по співпраці із закладами освіти у Рівному.

Під час тренінгу були підняті важливі питання, а саме:

• Якими є виклики самоаналізу освітньої програми як елементу внутрішньої системи якості освіти?
  • Якими інструментами та критеріями оцінювання користуватися?
  • Як ефективно залучати зовнішніх стейкхолдерів до процесів забезпечення якості у ЗВО?

Після чудової доповіді в режимі питання-відповідь обговорено ряд важливих питань щодо кроків самоаналізу освітньої програми.

2023 10 03 01

2023 10 03 02

Участь у тренінгу-семінарі «Самоаналіз освітньої програми»

Під час тренінгу були підняті важливі питання, а саме:

• Якими інструментами та критеріями оцінювання користуватися?

2023 10 03 01

2023 10 03 02