Обговорення ОП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Розпочато обговорення проекту освітньої програми «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації», галузь знань 12 – «Інформаційні технології» на кафедрі комп’ютеризованих систем захисту інформації Національного авіаційного університету!

Запрошуємо всіх здобувачів вищої освіти, провідних науково-педагогічних працівників та зовнішніх стейкхолдерів долучитись до процесу обговорення.

З програмою можна ознайомитись на офіційному сайті НАУ за посиланням: http://surl.li/qllkj

Пропозиції та зауваження можна надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14.03.2024.