Позапланове стажування за міжнародною освітньою програмою

У межах міжнародної діяльності кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Факультету кібербезпеки та програмної інженерії, старший викладач кафедри, інструктор Cisco Networking Academy (CNA) Олена Дубчак протягом червня 2023 р – січня 2024 р. без відриву від виробництва взяла участь у серії освітніх програм «IPD Week CNA - Instructor Professional Development Program» («Професійний розвиток інструктора CNA»).

Вивчення передового досвіду організації освітнього процесу, новітніх підходів, методів і технологій у галузі кібербезпеки та захисту інформації зараховано О.В.Дубчак як позапланове стажування в обсязі 45 годин/1,5 кредити ЄКТС.

У лютому 2024 р. активна професійна діяльність і участь О.В.Дубчак в міжнародних освітніх програмах CNA відзначена спеціальним сертифікатом та беджем CNA «Instructor Years of Service».

Отримані знання та навички сприятимуть подальшому впровадженню новітніх світових досягнень в освітній процес підготовки здобувачів вищої освіти з ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації».

2024 02 26 01

2024 02 26 02