Відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти

11 березня 2024 року робоча група спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації» ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» провела круглий стіл із провідними НПП кафедри, здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти та стейкхолдерами.

Метою круглого столу було обговорення проекту освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації» ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем».

У підсумку ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації» галузі знань 12 «Інформаційні технології» прийняли за основу, а завідувач кафедри комп'ютеризованих систем захисту інформації Степанов М.М. подякував присутнім за продуктивну роботу.

Протокол круглого столу від 11.03.2024 року.

Протокол круглого столу від 11.03.2024 року.