Анкетування здобувачів вищої освіти щодо якості організації навчального процесу 2023-2024 н.р.

Для забезпечення моніторингу якості організації освітього процесу за освітньо-професійною програмою підготовки "Безпека інформаційних і комунікаційних систем" здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістрерського) рівнів вищої освіти кафедра комп'ютеризованих систем захисту інформації Факультету кібербезпеки та програмної інженерії проводить опитування серед студентів з метою подальшого вдосконалення освітнього процесу.

Думка кожного студента важлива для нас. Анкетування проводиться анонімно.

Анкета здобувача кафедри КСЗІ

Думка кожного студента важлива для нас. Анкетування проводиться анонімно.

Анкета здобувача кафедри КСЗІ