Розширення співробництва кафедри в галузі кібербезпеки

З метою розширення співробітництва і реалізації спільних проектів та науково-практичних заходів (взаємний обмін інформацією, можливість підвищення кваліфікації науково-педагогічним складом кафедри, можливість набуття практичного досвіду здобувачами вищої освіти під час проходження усіх видів практик, тощо), а також надання досвіду практичної діяльності у сфері забезпечення підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти в межах спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації» освітньої програми «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» випускової кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації ФКПІ було укладенено договір між Національним авіаційним університетом та ТОВ «Алгоритм-Х» (https://algorytmx.com.ua/).

2024 03 28 01

2024 03 28 02