V Міжнародна науково-технічна конференція

13-15 червня 2012 року в Національному авіаційному університеті на базі кафедри комп’ютерних систем та мереж факультету комп’ютерних систем відбулася V Міжнародна науково-технічна конференція.
        Відкрив конференцію доктор технічних наук, професор Ігор Жуков, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж.
        На пленарному засіданні виступили члени програмного комітету та гості конференції: д.т.н., професор В. Харченко, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; д.т.н., професор, член-кореспондент НАН Азербайджану, завідувач кафедри аерокосмічних інформаційних технологій та систем управління Національної академії авіації А. Меліков; д.т.н., с.н.с. Д. Ланде та А. Бойко, представник Дата Арт.
         У конференції взяли участь науковці з провідних вищих навчальних закладів, установ Національної академії наук України та країн зарубіжжя: Азербайджану, Білорусії, Китаю, Молдови, Росії.
        Учасники конференції розглянули теоретичні та практичні проблеми технологій комп’ютерних систем та мереж.
        Конференція пройшла на високому науковому рівні. Найбільший інтерес викликали наукові доповіді професора Харченка В.С. та член-кор. НАН Азербайджану Мелікова А.З.
        Конференція сприяла налагодженню та зміцненню зв’язків вітчизняних науковців з міжнародними науковими колами.
         Учасники конференції відвідали Державний музей авіації.

V Міжнародна науково-технічна конференція

Учасники конференції відвідали Державний музей авіації.