Вітаємо медичних працівників з професійним святом!!!

Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою.
         До складу медичної служби Національного авіаційного університету та його структурних підрозділів входить Медичний центр, МСЧ Кіровоградської льотної академії, МСЧ Кременчуцького льотного коледжу, також відокремлений структурний підрозділ – санаторій-профілакторій.
      Працівники Медичного центру НАУ розробляють нові ефективні засоби лікування та профілактики захворювань. Підтвердженням успішної діяльності центру стало отримання ним 6 червня 2012 року вищої акредитаційної категорії від головної акридитаційної комісії МОЗ України.
       Одне з найголовніших досягнень університету - збереження структури медичної служби НАУ, її кадрового потенціалу. В цьому велика заслуга керівництва університету, а також кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Адже без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров'я студентів та викладачів неможливо.
       З професійним святом вас - послідовники Гіппократа!

Вітаємо медичних працівників з професійним святом!!!

З професійним святом вас - послідовники Гіппократа!