Висока оцінка праці вчителя

За якісну підготовку ста одинадцяти випускників підготовчих курсів Інституту доуніверситетської підготовки у 2011-2012 н.р., 31 директор ЗНЗ м. Києва та 53 директорів ЗНЗ з регіонів України наказом № 127/з від 31.05.2012 р. ректора університету М. Кулика нагороджено Подякою.
          Це – свідчення успішної тісної співпраці професорсько-викладацького складу кафедри базових і спеціальних дисциплін ІДП та педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів.
         Ректорат НАУ щиро подякував педагогічним колективам і висловив сподівання, що випускники ЗНЗ на шляху здійснення своєї мрії демонструватимуть високі знання, уміння та навички, а подальше своє життя пов’яжуть з одним із найкращих навчальних закладів України – Національним авіаційним університетом.

Висока оцінка праці вчителя