Зустріч першокурсників

31 серпня відбулась зустріч першокусників із професорськовикладацьким колективом. На данній зустрічі викладачі знайомили новачків із структурою і принципом роботи інституту інформаційно діагностичних систем. Подія відбувалась в першому корпусі в актовому залі,де викладачі з теплом і привітністю зустріли першокурсників.
    Сподіваємось,що суворість правил в Національному Авіаційному Університеті не сильно налякала наших новоспечених студентів. Після закінчення зустрічі студенти розбіглись по аудиторіях,де познайомились з кураторами груп,а також вперше побачили людей з якими проведуть наступні п'ять років свого життя,тобто одногрупників.

Зустріч першокурсників