Зустріч студентів першого курсу з дирекцією ІІДС

11 вересня 2012 року відбулася зустріч студентів першого курсу Інституту інформаційно-діагностичних систем з дирекцією і підрозділами університету.

Новоспечені першаки мали можливість прослухати детальну інформацію про правила внутрішнього розпорядку і пропускову систему університету від начальника Служби охорони НАУ, були ознайомлені з системою роботи Медичного центру НАУ та порядком отримання медичних страховок, а також прослухали розповідь про заходи нашого Центру культури та мистецтв, а також зіркових випускників Авіаційного. Всі гості заходу були відкриті до спілкування і радо відповідали на запитання студентів. А на завершення, першокурсники прослухали лекцію про будову та історію ВУЗу від директора Інституту інформаційно-діагностичних систем Філоненка С.Ф.

Зустріч студентів першого курсу з дирекцією ІІДС